Možnost být sám se sebou v příjemném prostředí. Nechat se hýčkat doteky, vůní olejů a relaxační hudbou. Ulevit tělu a pročistit mysl.


Antistresová masáž

Od hlavy až k patě. Uvolnění napětí ve vlasové části. Povzbuzení svalů zad a nohou relaxační masážní technikou Rekrea. Rozproudění energie v těle přes reflexní body na chodidlech.


Havajská masáž Lomi Lomi

Speciální havajská technika, u které se používají velmi plynulé, měkké i hluboké doteky. Jsou vykonávány nejen prsty a dlaněmi, ale především předloktím a lokty. Ve spojení s vůní aromatických olejů má velmi vysoké terapeutické a relaxační účinky.


Masáž pro sebe

Každý jsme unikátní. Máme svoji vlastní cestu. Prožíváme osobitý život.  Společně najdeme masáž vhodnou právě pro vás. 


Lymfatická masáž

Napomáhá k celkové detoxikaci organismu, uplatní se dobře při zavodněném organismu, zrychluje a zlepšuje metabolismus a podporuje imunitní schopnost těla. Jemné doteky rozproudí lymfu především v nohách a rukách.


Reflexní masáž chodidel

Pomocí tlakových bodů na chodidlech se rozproudí energie v celém těle. Podpoří se funkce vnitřních orgánů. V sedě v pohodlném křesle, nebo v leže na zádech. Tlakem a masírováním reflexních plošek  lze zlepšit celkovou látkovou výměnu, ovlivnit bolest zad a páteře.  


Osvěžující masáž hlavy

Masáž vlasové části hlavy pomocí speciálních doteků navozuje příjemný pocit klidu, relaxace a duševní pohody. V leže na zádech. 
Přes obličejovou část kolem čela, lícních kostí, dolní čelisti až ke krku.  Pro uvolnění ramen a trapézových svalů.


CENÍK

1 hodina (60 minut)

Čas masáže je individuální. Lze upravit dle vašich potřeb

např. 90 min za 990 Kč.

660 Kč

MÍSTO PRO SEBE 
Marcela Švecová +420 724 422 368
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!